تبلیغات
ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز - بسیاری ازجوانان زندگی اسلامی را نمی‌ شناسند

ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز
 

رئیس ستاد اقامه نماز كشور با تاكید بر اینكه باید آگاهی همه در خصوص سبك زندگی افزایش یابد گفت: بسیاری از زوج‌های جوان اهمیت این امر را نمی‌دانند و گاها اصلا سبك زندگی اسلامی را بلد نیستند

1392-10-25


به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در نخستین اجلاس نماز مدیران سازمان بهزیستی كشور در مجتمع یاوران حضرت مهدی(عج) به موضوع سبك زندگی اسلامی اشاره كرد و گفت: باید بكوشیم تا در ترویج این سبك تلاش شده و در خانواده‌های از این سبك استفاده شود.

وی بیان داشت: در قرآن كریم به موضوع سبك زندگی اسلامی تاكید بسیاری شده و كه باید از آن بهره بگیریم و اگر برخی مشكلات وجود دارد به دلیل این است كه قرآن را فراموش كرده‌ایم.

رئیس ستاد اقامه نماز كشور با تاكید بر اینكه باید آگاهی همه در خصوص سبك زندگی افزایش یابد گفت: بسیاری از زوج‌های جوان اهمیت این امر را نمی‌دانند و گاها اصلا سبك زندگی اسلامی را بلد نیستند.

حجت‌الاسلام قرائتی تصریح كرد: باید توجه داشته باشیم كه اسلام دین دقیقی است كه برای همه مسائل دستور دارد و با كمی تامل در قرآن كریم به آن پی خواهیم برد.

وی با تاكید بر حفظ بنیان خانواده گفت: در بسیاری از كشورهای غربی بنیان خانواده‌ها از بین رفته است و این به دلیل بسیاری از آزادی‌های بی قید و شرط است.

رئیس ستاد اقامه نماز كشور به موضوع وظایف و كاركردهای سازمان بهزیستی اشاره كرد و گفت: كار در این سازمان دشوار است و كسانی كه در این سازمان فعالیت می‌كنند از اجر بسیاری برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: كسی كه برای خدمت به مردم قدم بر می‌دارد همانند كسی است كه سعی صفا و مروه می‌كند و باید قدر خود را بدانید.

حجت‌الاسلام قرائتی تصریح كرد: شما در كار خود با خداوند معامله كنید و اگر این چنین شد، مطمئن باشید از اجر و پاداش بسیاری برخوردار خواهید شد و اجر كارهایتان را هم خواهید دید.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 دی 1392 توسط ستاداقامه نماز شهرستان الیگودرز
تمامی حقوق مطالب برای ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز محفوظ می باشد