تبلیغات
ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز - برگزاری دوره‌های آموزشر نماز ویژه اعضای کانون‌های مساجد لرستان

ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز
 

آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا

 

حجت‌الاسلام مرادی خبر داد:                            

گروه اندیشه: مسئول کانون تخصصی نماز استان لرستان از برگزاری دوره‌های آموزش نماز ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان خبر داد.

 

حجت‌الاسلام علی‌رضا مرادی، مسئول کانون تخصصی نماز استان لرستان وابسته به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، از برگزاری دوره‌های آموزش نماز ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان خبرداد و افزود: این دوره‌های آموزشی نماز به‌همت کانون تخصصی نماز استان برگزار می‌شود.

وی گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان‌های استان در صورت تمایل می‌توانند آمادگی خود برای برگزاری این دوره‌های آموزش نماز را اعلام کنند تا کانون تخصصی نماز اقدام به اعزام اساتید تخصصی نماز به این کانون‌ها نماید.

حجت‌الاسلام مرادی با اشاره به اینکه این دوره‌های آموزش نماز طی بهمن‌ماه و اسفندماه امسال برگزار خواهد شد، اضافه کرد: از مباحث و موضوعات و سرفصل‌های این دوره‌ می توان به مواردی از جمله آداب و اسرار نماز، جایگاه و اهمیت عبادت، آثار فردی و اجتماعی نماز، اهمیت و جایگاه نماز در اسلام و سایر ادیان، ویژگی‌های نمازگزاران، احکام مورد نیاز شامل وضو، تیمم، واجبات و مبطلات، زیباخوانی نماز و شیوه‌های دعوت به نماز اشاره کرد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 21 دی 1392 توسط ستاداقامه نماز شهرستان الیگودرز
تمامی حقوق مطالب برای ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز محفوظ می باشد