تبلیغات
ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز - «نماز و سبك زندگی» بالاترین آمار مقالات اجلاس نماز را به خود اختصاص داد

ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز
 

 

وه اندیشه: مسئول كمیته علمی ـ پژوهشی بیست و دومین اجلاس سراسری نماز گفت: از بین پنج محوری كه برای بیست و دومین اجلاس سراسری نماز به میزبانی لرستان اختصاص یافته بود، «نماز و سبك زندگی» با 1197 عنوان بالاترین آمار مقالات را به خود اختصاص داد.

 
 

 

حجت‌الاسلام قاسم متقی‌نیا، مسئول كمیته علمی ـ پژوهشی بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) شعبه لرستان، با اشاره به برگزاری بیست ودومین اجلاس سراسری نماز در 13 و 14 شهریورماه با عنوان «نماز و سبك زندگی با رویكرد سلامت اقتصادی» به میزبانی دانشگاه‎های لرستان، گفت: تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه این اجلاس 1586 مقاله بود كه از این تعداد 947 مقاله توسط آقایان و 639 مقاله توسط بانوان به دبیرخانه این اجلاس ارسال شده است.

وی افزود: 9 درصد نویسندگان مقالات ارسالی دارای مدرك تحصیلی دكتری، 26 درصد دارای مدرك تحصیلی كارشناسی‌ارشد، 63 درصد دارای مدرك تحصیلی كارشناسی و 2 درصد هم دارای مدرك كاردانی و دیپلم بوده‎اند.

مسئول كمیته علمی اجلاس سراسری نماز با اشاره به محورهای این همایش از جمله نماز و سبك زندگی، نماز و سلامت اقتصادی، سبك زندگی و اقتصاد سالم، نماز و كاهش آسیب‎های اقتصادی و آزاد، بیان كرد: از بین مقالات ارسالی 1197 مقاله در محور الف،149 مقاله در محور ب،81 مقاله حول محور ج، 105 مقاله حول محور د و 54 مقاله هم شامل موضوعات آزاد مرتبط با نماز ارسال شده ‎است.

وی در ادامه تصریح كرد: پس از فرآیند داوری مقالات توسط كمیته داواران در نهایت بیست مقاله جهت ارائه شفاهی و 20 مقاله نیز جهت ارائه به صورت پوستر در این اجلاس پذیرفته شدند كه این مقالات در كتابچه مجموعه مقالات به چاپ خواهد رسید.

متقی‎نیا در پایان خاطرنشان كرد: كتابچه‎ای نیز شامل مجموعه‎ای از چكیده یكصد و ده مقاله برتر به چاپ خواهد رسید.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 شهریور 1392 توسط ستاداقامه نماز شهرستان الیگودرز
تمامی حقوق مطالب برای ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز محفوظ می باشد