تبلیغات
ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز - باید از اجلاس نماز، برای بهره‎وری ظرفیت‎های دینی استفاده كرد

ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز
 

آپلود سنتر عکس و فایل آپ سرا

 

دبیر ستاد اقامه نماز لرستان و مسوول كمیته فرهنگی بیست‎ و دومین اجلاس سراسری نماز، تخصیص اعتبار برای زیرساخت‎های فرهنگی را از مهم‎ترین ره‎آوردهای اجلاس سراسری نماز در استان لرستان بیان كرد.

به

گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه لرستان، حجت ‎الاسلام عابدین درویش‎پور، در تشریح فعالیت‎های كمیته فرهنگی اجلاس سراسری نماز در جمع خبرنگاران گفت: مراحل برگزاری اجلاس نماز در استان به خوبی پیش رفته و برای ادامه، همت سایر مسوولان را می‎طلبد.

وی با اشاره به این‎كه هر سال اجلاس نماز در یك استان و با هدف خاصی برگزار می‎شود، بیان كرد: هدف كلی از برگزاری چنین جلساتی بسط و گسترش تكلیف نماز در جامعه است.

حجت‎الاسلام درویش ‎پور تصریح كرد: برگزاری اجلاس سراسری نماز در لرستان فرصت بسیار مغتنمی به شمار می‎رود؛ هدف از برگزاری این مهم در لرستان این است كه مسوولان بستر مناسبی را برای نماز و معنویات در استان فراهم كنند.

دبیر ستاد اقامه نماز لرستان، ادامه داد: انتظار می‎رود مطبوعات، رسانه‎ها، مسوولان و نهادهای استان برای برگزاری این اجلاس شركت داشته باشند چراكه این مهم مورد تأكید رهبر انقلاب و مسوولان ارشد كشور است.

وی با تاكید بر این‎كه باید از برگزاری اجلاس نماز در استان برای احیا و بهره‎وری ظرفیت‎های فرهنگی و دینی استفاده كرد، گفت: این اجلاس به مسوولان استان فرصت می‎دهد كه ظرفیت‎ها و مردم استان را معرفی و به دیگران بشناسانند. همچنین تخصیص اعتبار برای زیرساخت‎های فرهنگی از مهم‎ترین ره‎آوردهای اجلاس سراسری نماز در استان به شمار می‎رود.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 مرداد 1392 توسط ستاداقامه نماز شهرستان الیگودرز
تمامی حقوق مطالب برای ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز محفوظ می باشد