تبلیغات
ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز - دوره های آموزشی نماز در الیگودرز برگزار شد

ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز
 
مسئول ستاد اقامه نمازشهرستان الیگودرز درگفت وگو باسایت خبری هیجار الیگودرزاز برگزاری دوره های آموزشی نماز در سطح شهرستان خبر داد .

حجت الاسلام علیرضا مردای در گفتگو با هیجار افزود  : دورهای آموزشی نماز در سطح شهرستان الیگودرز برای بانوان و دختران نوجوان از اول بهمن ماه امسال برگزار گردید .   

وی ادامه داد : دوره آموزشی "توانمند سازی بانوان در امر نماز" در محل ستاد اقامه نماز شهرستان وبا هدف آشنایی مادران و زنان با آداب نماز  و شیوه های دعوت اعضای خانواده به نماز برگزار گردید .

حجت الاسلام مرادی با اشاره به اینکه مادران نقش مهمی  تربیت فرزندان به عهده دارند اظهار داشت : در قرآن کریم بیش از 90آیه به نماز اختصاص دارد که نشان دهنده اهمیت وجایگاه ویژه نماز است و خانواده ها نیز باید به نمازبعنوان نقش تربیتی اهمیت دهند .  

وی  با اشاره به اینکه خانواه ها باید دربحث آموزش نماز صبر داشته باشند بیان کرد : اگر اعضای خانواده به خواندن نماز مقید باشد خود نماز  عامل بازدارانده آنها از  انجام بسیاری از  گناهان می شود و خانواده ها در آموزش و امر فرزندان خود به نماز باید ظریف ،شفاف و صبورانه برخورد نمایند .

مسئول ستاد اقامه نمازشهرستان الیگودرزگفت : دوره  آموزشی "مروجین فرهنگ نماز " نیز ویژه  دختران نوجوانان در مقطع متوسطه اول و درمدرسه  شبانه روزی خد یجه کبری در حال برگزاری است .

مرادی در آخر اضافه نمود :در آخر این دوره های آموزشی کتب های آموزشی ولوح فشرده  در بین شرکت کنندگان توزیع شده و پس از برگزاری آزمون نیز گواهی آموزشی ارائه می شود .

انتهای پیام /

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 بهمن 1393 توسط ستاداقامه نماز شهرستان الیگودرز
تمامی حقوق مطالب برای ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز محفوظ می باشد